Follow Us

Air Serbia zapowiada nowe trasy. Dokąd polecimy z Belgradu?

Dokąd w sezonie letnim 2022 będzie można dolecieć z Belgradu? Przedstawiciele Air Serbia przedstawili we wtorek (25 stycznia) nową ofertę. Od czerwca 2022 przewoźnik zaproponuje pasażerom trzy nowe trasy.

Od 1 czerwca 2022 pasażerowie korzystający z usług Air Serbia będą mogli podróżować z Belgradu do Ammanu (Jordania), 2 czerwca przewoźnik zainauguruję trasę do Soczi (największy kurort Rosji, miasto niedaleko granicy z Gruzją), a 3 czerwca – zaplanowano pierwszy lot z Belgradu do francuskiego Lyonu.

Jeśli chodzi o Amman, połączenie miało zostać pierwotnie uruchomione w roku 2020, jednak z uwagi na pandemię – plany przełożono o dwa lata. Teraz, jak ujawniono, trasa ma być całoroczna. Przez większość roku loty z Belgradu do stolicy Jordanii będą odbywały się cztery razy w tygodniu, a w sezonie zimowym – trzy razy w tygodniu.

W przypadku lotów do Lyonu, przedstawiciele linii podkreślają, że to już trzecia stała trasa Air Serbia, łącząca Belgrad z Francją. W rozkładzie przewoźnika są już dostępne loty do Paryża i Nicei. Połączenia Belgrad – Lyon będą dostępne dwa razy w tygodniu.

Bilety do Ammanu i Lyonu są już dostępne w ofercie.

Także dwa razy w tygodniu Air Serbia będzie latać z Belgradu do Soczi. Jeszcze nie ujawniono, kiedy ruszy sprzedaż biletów do rosyjskiego kurortu oraz w jakiej cenie będą oferowane loty.

Loty z Belgradu. Co oferuje Air Serbia?

Wcześniej przewoźnik zapowiedział uruchomienie w okresie letnim połączeń z Belgradu do Bolonii, Triestu, Bari, Rijeki, Walencji i Palma de Mallorca.

Oprócz nowości, przedstawiciele Air Serbii potwierdzili chęć utrzymania dotychczasowych połączeń z Belgradu. Trasy można sprawdzić m.in. na oficjalnej stronie Air Serbia.